so CAMP

Les Sybelles, Alpy francuskie

Typ:

🛷 Camp

Najbliższy turnus:

📅 16.03.2018 - 25.03.2018
 • 👥 500 uczestników
 • 📅 Marzec
  • Dostępne terminy:
  • 16.03.2018 - 25.03.2018
 • 10 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • Wyżywienie własne
Born to CAMP!
CAMP to żywa materia, ogień, to otwarci ludzie i atmosfera nie do opisania. To koncerty w samym sercu Alp, to dzielenie się zajawkami, to wspólna jazda po stokach w gronie przyjaciół, to nowe wyzwania, to tripy i imprezy z bandą nowo poznanych ludzi, to słońce i luz. so Camp for life!
Arkadiusz Kulbacki - Koordynator
Tło sekcji

Resort

Trasy i Wyciągi Les Sybelles

Całkowita liczba tras - 151 ( 310 km )
Trasy łatwe - 189 km
Trasy trudne - 108 km
Trasy bardzo trudne - 13 km

Całkowita liczba wyciągów - 71
Gondole - 0
Krzesełka - 27
Orczyki - 41

Les Sybelles

MAPA STOKÓW

Jeden z największych ośrodków narciarskich we Francji. Les Sybelles położony jest w dolinie rzeki Arc, u podnóża Col de la Croix de Fer (2067 m n.p.m.), na obszarze czterech górskich grzbietów masywu Arran-Villards. Les Sybelles od lat dynamicznie się rozwija. Modernizacja ośrodka zawsze jednak odbywa się w taki sposób, by zachować harmonię z naturą i dbać o środowisko. Tereny są urozmaicone i doskonale połączone ze sobą, co sprawia, że jest dobre miejsce dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Na narciarzy czeka 310 km tras.

Snowpark Les Sybelles

W Les Sybelles znajduje się Sy’x Park położony na 2100 – 2300 m n.p.m. ma dwie strefy: dla początkujących i pewnych freestyle’owców. Snowpark wyposażony jest m.in. tables, slides i jumps położony jest na zboczach l’Ouillon. W regionie jest też boardercross i halfpipe.

Tło sekcji

Hotel

Résidence Les Fermes

Położenie

Ośrodek Les Fermes de Saint Sorlin wyróżnia się doskonałą lokalizacją na górskim zboczu. W jego skład wchodzi 18 niewielkich tradycyjnych drewnianych domków, podzielonych na apartamenty. Każdy z nich może pomieścić maksymalnie 12 osób.

Lokale

Dobrze wyposażone apartamenty w ośrodku Madame Vacances dysponują nowoczesną łazienką, tarasem lub balkonem, wszelkimi sprzętami niezbędnymi do przygotowywania posiłków oraz szafką do przechowywania nart.

Apartament 2 os. - pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka, taras lub balkon.

Apartament 4 os. - pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny, łazienka, taras lub balkon.

Apartament 5/6 os. - pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 osób, sypialni z łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi, wnęka z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka, taras lub balkon.

1 miejsce w apartamencie - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. W niektórych apartamentach nie gwarantujmy pojedynczego łóżka. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 7, 8, 9, 10 lub 12 os.

2 miejsca w apartamencie - podczas rezerwacji dostępna jest również opcja dokwaterowania do pokoju z osobami tej samej płci oraz w możliwie podobnym wieku. Wybierając tę opcję zostanie się zakwaterowanym w apartamencie 7, 8, 9, 10, lub 12 os.

Za pościel i ręczniki dopłata 10 € ( można zabrać swoją )

Infrastruktura

Ten położony na wysokości miejscowości Saint Sorlin hotel oferuje zachwycające widoki na dolinę. Na terenie obiektu mieści się duży kryty basen, brodzik dla dzieci, basen z hydromasażem , sauna oraz jacuzzi.

Tło sekcji

Cena (od 1249 zł)

Cena zawiera
 • 🏨7 noclegów w Résidence Les Fermes (w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • Skipass Les Syebelles

 • Koncerty

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 zł/os

 • Opłata Klimatyczna - 50 zł/os

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 50 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (12h) - 300 zł doliczane do umowy lub 80 € płatne na wyjeździe

Tło sekcji

Plan

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Saint-Sorlin-d'Arves

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna ingegracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Testy nart Rossignol / Dynastar

 • Szkolenia SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Koncerty

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Tło sekcji

Transport

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 15:00 W dniu wyjazdu -
Kraków 15:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 17:00 W dniu wyjazdu -
Poznań 20:00 W dniu wyjazdu -
Wrocław 20:00 W dniu wyjazdu -
Bratysława 21:00 W dniu wyjazdu -
Wiedeń 23:00 W dniu wyjazdu -
Dojazd własny 18:00 Dzień po - 250 zł
Tło sekcji

Szkolenia

Szkolenie SKI/SNB

Wyjzdy z soSnow stawiają na pierwszy miejscu na jazdę po stoku i robienie progresu jazdy Cena szkolenia: 300 zł - przed lub 80 € - podczas wyjazdu.

Zajęcia grupowe odbędą się w 2 wymiennych wariantach:
- w grupach poniżej 4 osób mamy 6h szkoleń (1h dziennie) przez cały czas trwania wyjazdu (jeśli będzie się dało utworzyć grupę na podobnym poziomie).
- w grupie powyżej 4 osób mamy 12h szkoleń (2h dziennie) przez cały czas trwania wyjazdu (jeśli poziom dużej grupy miałby być bardzo zróżnicowany, co spowodowałoby nieefektywność zajęć).

O najbardziej efektywnym wariancie decyduje instruktor na podstawie faktycznego zróżnicowania poziomów biorących udział w szkoleniu.

Do realizacji szkolenia potrzebna jest minimalna liczba chętnych uczestników

Tło sekcji

Koncerty i atrakcje

Atrakcje soCAMP 2018

soCAMP to moc atrakcji i aktywności. Testy sprzętów znanych marek, zawody na stoku, Apress Ski po aktywnym dniu, oraz wieczorne warsztaty, koncerty i imprezy!

GrubSon

GrubSon – pseudonim sceniczny pochodzącego z Rybnika rapera i wokalisty Tomasza Iwancy. Działalność muzyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Początkowo występował w nieistniejących już formacjach Po 3-na Różnica i Wolność Słowa. W późniejszych latach zasiliłszeregi Wspólnego Mianownika –soundsystemu z Gliwic. Założyciel formacji 3oda Kru. Obecnie ściśle powiązany działalnością koncertową z DJ-em BRK, Jareckim oraz zespołem Sanepid.

W 2004 roku artysta rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chabrowa). W 2006 roku artysta związał się z łódzkim Dreadsquadem, z którym miał wypuścić pierwszy legalny album. Wydawnictwo jednak nie ujrzałoświatła dziennego. W 2007 roku GrubSon rozpoczął współpracę z Djem –Feel-x’em i zaczął nagrywać w jego wytwórni Siła-Z–Pokoju.

W 2007 roku dzięki wygranemu konkursowi, GrubSon nagrywa kawałek na III część producenckiej płyty Magiery i L.A –"Kodex". Utwór z "Siła z pokoju", który nagrał z Juniorem Stressem –wraz z utworem Fokusa i Gurala –stał się singlem promującym wyżej wspomnianą produkcję. Płyta ta jeszcze bardziej otworzyła mu drogę na polskie parkiety –a jego charyzmatyczna postać i głos stały się rozpoznawalne w całej Polsce. W 2008 roku wytwórnia Feel-x'a wydaje mixtape –"Siła-Z-Pokoju MixTape Vol.1" –oczywiście z udziałem GrubSona. W rok później artysta zmienia "stajnię" tym razem na MaxFloRec, z którą podpisuje kontrakt na swą debiutancką legalną płytę. We wrześniu 2009r światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Kolejnym wydawnictwem jest „Parchastyczny Mikstejp” 3ody Kru, którą oprócz GrubSona tworzą: Metrowy, Jotoskleja oraz Bu. Prawdziwa eskalacja popularności artysty przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka". Wydawnictwo sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i niespełna pół roku później pokrywa platyną.

Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em -BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012 roku album "Gruby Brzuch. Niedługo jego wydaniu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki.

W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Rok 2014 dla zespołu był mocny jeśli chodzi o nowe wydawnictwa. GrubSon pojawia się gościnnie w jednym utworze z zespołem Pokahontaz na „Kodex V”. 16 czerwca ukazał się również drugi album duetu Jarecki/BRK. Na płyciept. „Punkt Widzenia” nie zabrakło GrubSona –Tomasz dograł swoje wersy aż do 4 utworów 4 marca 2015 roku to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”.

Wydawnictwo promowane jest singlami: „Złota kula” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego, „1 z planet” z gościnnym udziałem Marceliny, oraz „Dżungla” i „Nie jestem”. Następne miesiące upływają na graniu licznych koncertów oraz gościnnych udziałach w utworach m.in.: Mariki, L.U.C, Kaliber 44 oraz Kajmana. W połowie 2017r. artysta wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami –Jareckim oraz Djem BRK –założył wytwórnię, która nosi nazwę Supa’High’ Music. 29 września 2017r. Tomasz Iwanca –tym razem już własnym sumptem we współpracy z Wydawnictwem Agora, wypuszcza na rynek 4. w swoim dorobku solowy album długogrający, który nosi tytuł Gatunek L. Najnowsza płyta artysty zbiera bardzo dobre opinie recenzentów m.in. : Onet.pl -8.5/10 (https://kultura.onet.pl/recenzje/grubson-gatunek-l-recenzja/9ekfxv2) Interia.pl -9/10 (http://muzyka.interia.pl/recenzje/news-recenzja-grubson-gatunek-l-muzyka-plus-size,nId,2446664)

Płytazostała także ujętaw podsumowaniu portalu Onet.pl w zestawieniu 18 najlepszych albumów 2017 roku.

DJ's soCAMP - ₭fΛĐЯΛṪ

Kfadrat dj/partyrocker nieprzerwalnie działający na scenie od 2003 roku, świetnie czujący się w mixowaniu gatunków muzycznych Urban/Rn’B, Twerk/Trap, Deep/G-House, DnB/Baseline, które miesza i przemyca w sowich klubowych setach.
Członek ekipy BUMP/TH3ViLS
(wspólnie z DJ BAJO i PEDRO DRUMMER ).

Rezydent łódzkiego klubu KOKOO i UNIQ Sopot, a na codzień można go usłyszeć jeszcze Arsenał Toruń, Pacha Poznań. Organizator wielu SKRECZ SESJI oraz współorganizator STG SUMMER FESTIVAL czy MAKE SOME NOISE RAP CONTEST, RAPITSHOP SNOW SHOW.

Jest autorem wielu Mixtapów solowych jak i w kolaboracji czy wydawnictw klubowych aż po radiowe podcasty m.in dla RMFMAXXX (audycja House of Bounce) kończąc na skreczach/cuta’ch w utworach muzycznych. W klubach grywał również z instrumentalistami takimi jak: MJ Sax, Banan Sax, Mr. Drummer, Pedro Drummer, Snecz Drummer, Mozul Drummer, Jabbadrummer lub wokalistami Jackob A, Zorak, EFIVE, Frenchy , Łozo (Afromental) , Thomson(Afromantal).

W swojej dotychczasowej muzycznej przygodzie odwiedził m.in. takie kluby prezentując swoje umiejętności: Kokko (Łódź), Level 27 (Warszawa), Wysokie Tony (Białystok), Arsenał (Toruń), Arsenał (Bydgoszcz), BSMNT (Starogard Gda.), Makahiki (Sopot), Libatiom (Sopot), Miasto Aniołów (Gdańsk), Czekolada (Sopot/Łódź/Lublin), Ego (Sopot), Zła Kobieta (Sopot), Qotłownia (Olsztyn), Skrzypiący tapczan (Białystok), Makaron na Uszy (Białystok), Soda (Bydgoszcz), Towarzyska Cafe (Bydgoszcz), Stars (Toruń), Nox (Toruń), Bezsenność (Wrocław), Gossip (Łódź), The Fresh (Warszawa) , Concept (Kraków), Karmel (Warszawa), Foksal XVIII (Warszawa), The Fresh (Warszawa), Cooler (Katowice), Endorfina (Katowice), Blue Berry (Tychy), Cream (Lublin) i wiele innych.
Świetnie sprawdza się nie tylko jako dj klubowy ale również koncertowy (zagrał koncerty m.in z ELDO, NUMER RAZ, EKIPA STOPROCENT, BEZIMIENNI, PMM...), czy eventowy (BRUK FESTIVAL, VERVA STREET RACING, WYZWANIE SMAKU PEPSI I LAY’S, L&M EXPERIENCE, RAPITSHOP SNOW SHOW)

Dyskografia:
2004 dj kfadrat - super betas kfadrat in the mix
2006 dj kfadrat - urban music vol.1
2007 dj kfadrat Hip Hop Podkast vol.1 radio UWM FM
2008 dj kfadrat Hip hop podcast vol.2 radio UWM FM
2010 dj kfadrat - new year show mush up mixtape
2011 dj kfadrat & dj exorcist - b-more mixtape vol.1
2011 dj kfadrat & dj exorcist - b-more mixtape vol.2
2012 dj kfadrat dj wuer - bruk radio festival mix
2012 dj kfadrat - 30 minus of mashup
2013 dj kfadrat & dj frodo - no crunk so drunk (dla marki odzieżowej Smoke Story Group)
2015 dj kfadrat - Hot RnB vol.1 Rmfmaxxx podcast house of bounce
2015 dj kfadrat dj 69 Beat dj delight - Basement mixtape vol.1
2016 dj kfadrat - Hot RnB vol.2 Rmfmaxxx podcast house of bounce
2016 dj kfadrat dj bajo dj 69 beat dj delight soulfreak kollektiv - Basement mixtape vol.2
2017 dj kfadrat gangsta house made me do it mixtape
2017 Dj kfadrat party like a rockstar (mixtape dla marki rockstar)
2017 Dj kfadrat Trapsterka Christiams trap Mix

DJ's soCAMP - Dj Micky Move

Dj Micky Move nie skończył wyższej szkoły muzycznej. Niestety nie dotarł na maturę. Zamiast tego zapisał się na kurs obsługi gramofonu i mixera audio. Na deckach od 2006, ale muzyką zaczął interesować się krótko po narodzinach i od nastu lat chciał by jego narzędziem pracy stał się gramofon Technics. Muzyczne korzenie zapuścił w gatunku Hip Hop, do którego do dziś jest przywiązany. Wielki fan muzyki R&B. Turntablistyczne umiejętności szlifował głównie pod okiem Dj Kostek i Dj Funktion, co może podkreślić jego fascynację zarówno starą jak i nową szkołą w muzyce i Dj'ingu. Do jego obowiązków należy prowadzenie koncertów, imprez klubowych i dyskotek :) Micky Move rozgrzewał i grał aftery podczas koncertów gwiazd muzyki Rap, m.in. takich jak: Jeru The Damaja, donGURALesko, WSRH, Hemp Gru oraz artystów Reggae m.in. Raggafaya, Maleo Reggae Rockers, Kamil Bednarek. Obecnie płynie w głównym nurcie i bazując na Hip Hopie na imprezach miesza numery spośród wielu gatunków. Nie stroni od powszechnie popularnych przebojów EDM oraz hitów lat 80 i 90. Do swoich mieszanek często dodaje umiarkowaną dawkę skreczu.
Motto: The Best Of Greatest Hits!

https://web.facebook.com/dj.micky.move/
http://www.soundcloud.com/dj-micky-move

Tło sekcji

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Koszty Leczenia (KL) z Assistance: 40 000,00 €
Choroby przewlekłe (CP): tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000,00 €
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000,00 €
Śmierć (NNW): 5 000,00 €
Tabela skręceń przy NNW: tak
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200,00 €
OC prywatne: 10 000,00 €
OC sportowe: 10 000,00 €
Sporty amatorskie (AS): tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS): 700,00 €

Tło sekcji

Praktyczne info

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

Transport ZIMA

Podane godziny odjazdów z podanych miast są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Potwierdzane są na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy na terenie Polski do głównych miast (np. Poznań, Kraków, Wrocław) mogą odbywać się za pomocą połączeń antenowych. Przewóz antenowy (dojazd do głównego autokaru) może odbywać się autokarem klasy turystycznej, busem, pociągiem PKP w przedziałach II klasy .

W przypadku dojazdu we własnym zakresie nie ma możliwości dojazdu na stok autokarem - dotyczy ofert z codziennym dojazdem na stoki.

-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Apart. 6 os.
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Apart. 2 os.
Résidence Les Fermes
1399 zł
1599 zł
Brak miejsc
1299 zł
1499 zł
1299 zł
1499 zł
1249 zł
1449 zł
1749 zł
1949 zł
Ceny podane dla: Student / Maturzysta